MYJNIA CYSTERN

Czystość przede wszystkim


Etap mycia cystern jest bardzo ważnym elementem w procesie transportu produktów spożywczych. Nienaganna czystość i sterylność przedziału ładunkowego cysterny oraz zaworów rozładunkowych, są kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa żywności oraz poziomu jakości

 

Nowoczesna technologia


PAWTRANS w ramach unowocześniania przedsiębiorstwa, wybudował w Poniatowej w 2002 roku nowoczesną myjnię.

Nowoczesna technologia zastosowana w naszej myjni oraz wdrożone procedury jakościowe procesu mycia gwarantują wysoki poziom oferowanych usług. Dodatkowo wyszkoleni i doświadczeni pracownicy myjni realizują cały proces z dużą starannością, zapewniając tym samym nienaganną czystość oraz właściwą sterylizację cysterny.

 

Myjnia PAWTRANS Sp. z o.o.


Nasza myjnia świadczy również usługi na rzecz podmiotów zewnętrznych. Jest to najnowocześniejsza tego typu myjnia w regionie. Podstawowy zakres usług obejmuje:

 

MYCIE WEWNĘTRZNE:

- woda pod ciśnieniem

- dezynfekcja

- mycie sterylne

- mycie środkami myjącymi


MYCIE ZEWNĘTRZNE:

Zewnętrzne mycie ciągnika siodłowego oraz cysterny, wodą pod ciśnieniem i środkiem myjącym.

 

Mycie wewnętrzne przebiega bezdotykowo i jest wykonywane zgodnie z procedurami ISO oraz dodatkowymi wymaganiami klienta. Zastosowanie nowoczesnych głowic, pracujących pod ciśnieniem do 100 Barów oraz wysokiej temperatury (40- 95°C) gwarantuje czystość cysterny, a użycie technologii parowania w temperaturze 120°C jej sterylność.

 

Ważne informacje


Nasza myjnia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 18.00

 

W soboty oraz po godz. 18.00 istnieje możliwość indywidualnego uruchomienia myjni, po wcześniejszym zamówieniu mycia. W takim przypadku stawka za wszystkie wykonane w tym czasie usługi wzrasta o 30% .

W zależności od preferencji klienta wydajemy certyfikaty mycia cysterny w trzech językach: polskim, angielskim, niemieckim).

Lokalizacja myjni


Nasza myjnia mieści się w Poniatowej przy ul. Szkolnej 19, tuż przy Oddziale PAWTRANS Sp. z o.o.

powiększ mapę     

 

Jeśli masz więcej pytań dotyczących procesu mycia lub chcesz zamówić mycie cysterny skontaktuj się z nami:

dzwoniąc pod nr: +48 81 820 13 84, kom 605 180 821

wysyłając fax. pod nr: +48 81 820 50 61

pisząc maila na adres:serwis@pawtrans.pl

 

powrót do góry  

 


Strona główna I Historia firmy I Profil działalności I Strategia I Działalność społeczna I Transport I Myjnia I Ogłoszenia I Kontakt I Pawtrans Paliwa

Słowik

 

Copyright © 2006 Pawtrans

Created by Taurus net