USŁUGI - TRANSPORT

 

PAWTRANS to ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie specjalistycznego przewozu płynnych produktów spożywczych w cysternach. Jesteśmy jednym z największych polskich przewoźników tym segmencie i lokujemy się w czołówce najlepszych specjalistycznych firm transportowych w Europie.

Europa bez granic


Nasza oferta obejmuje transport zarówno międzynarodowy jak i krajowy. Aktywny rozwój oraz nieustanna dbałość o klienta, gwarantuje pełne bezpieczeństwo z oferowanych przez nas usług. Nowoczesny tabor, spełniający najwyższe wymagania ekologiczne oraz sanitarne jest gwarancją profesjonalnie wykonanej usługi przewozu.

Z nami bezpiecznie


 

Wykonujemy przewozy międzynarodowe według konwencji CMR oraz jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Posiadamy wszelkie wymagane koncesje i zezwolenia (EKMT/CEMT, karnety TIR/HVG), a także pełny zakres ubezpieczenia OC przewoźnika.

 

 

Oferta dla Twojej Firmy


Specjalistyczny transport realizowany przez PAWTRANS to:
 • Cysterny Magyar, Hobur, jedno i wielokomorowe, izolowane, posiadające niezależny system chłodzący i grzewczy, z filtrami sterylnymi o ładowności od 26000 do 32000 l (max 25 ton), przeznaczone tylko do produktów spożywczych.
 • Zestawy transportowe posiadające bogate wyposażenie wspomagające rozładunek: kompresor bezolejowy z filtrem sterylnym oraz pompa STP Drum, z dwoma niezależnymi systemami napędzania.
 • Cysterny przystosowane do transportu wysokoprocentowych alkoholi spożywczych - klasa III ADR.
 • Flota ponad 170 nowoczesnych, ekologicznych, zestawów transportowych, gotowych do podjęcia ładunku z dowolnego miejsca w Europie.
 • Dostosowanie warunków przewozu do wymagań klienta .
 • Jakość gwarantowana poprzez systemem zarządzania ISO 9001, oraz realizowany z największą starannością system - HACCP .
 • Kontrolujemy cały proces transportu i zapewniamy bezpieczeństwo przewożonej żywności oraz podejmujemy stosowne działania w sytuacji zagrożenia
 • 24 godzinny nadzór nad jednostkami transportowymi na terenie całej Europy w oparciu o łączność GSM i GPS. Oznacza to ciągły dostęp do informacji o pojazdach i przewożonym towarze.

Korzyści dla Twojej Firmy


Transport stanowi integralną część łańcucha produkcyjnego w przemyśle spożywczym. Jeżdżąc z PAWTRANSem otrzymujesz nie tylko usługę transportową ale szereg dodatkowych korzyści:

 • Twój ładunek jest przewożony bezpiecznie i z zachowaniem wszelkich wymogów higienicznych, w cysternach najwyższej jakości, zaprojektowanych i wyprodukowanych do przewozu wyłącznie produktów spożywczych.
 • Masz gwarancję realizacji zlecenia zgodnie z określonymi wymaganiami oraz w uzgodnionych terminach.
 • Pokaźna, nowoczesna i zróżnicowana flota transportowa nie ogranicza Twojego wyboru.
 • Indywidualne podejście do klienta zapewnia Twojej Firmie, możliwość dostosowania wymagań technicznych do właściwości przewożonego produktu.
 • Wysoki poziom wiedzy i wieloletnie doświadczenie naszego personelu pozwoli wybrać najlepszą opcję przewozu, aby zapewnić jak najwyższą jakość transportowanego produktu.
 • Stały monitoring nad realizacją zlecenia zapewnia Tobie kompleksową informacje o stanie przewożonego ładunku oraz natychmiastową reakcję w przypadku wystąpienia nieprawidłowości.
 • Twoja Firma ma możliwość uzyskania dogodnych terminów płatności.
Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty transportowej, lub masz dodatkowe pytania dotyczące warunków realizacji konkretnego zlecenia, złóż zapytanie. Możesz to zrobić klikając tutaj.

 Jeśli natomiast chcesz zamówić transport płynnego produktu w cysternie, złóż zlecenie spedycyjne tutaj.

 

 


powrót do góry  

 


Strona główna I Historia firmy I Profil działalności I Strategia I Działalność społeczna I Transport I Myjnia I Ogłoszenia I Kontakt I Pawtrans Paliwa

Słowik

 

Copyright © 2006 Pawtrans

Created by Taurus net