Transport

PAWTRANS Holding sp. z o.o. to jeden z czołowych przewoźników w Europie, specjalizujących się w transporcie żywności płynnej.

Wykwalifikowany personel, flota nowoczesnych i ekologicznych ciągników oraz cystern, a także stosowane systemy telematyczne to atuty, które pozwalają nam realizować nawet najbardziej wymagające zadania transportowe.

Nasza flota to ponad 220 ciągników siodłowych oraz ponad 260 cystern spożywczych o ładowności do 25 ton i pojemności 32 000 litrów, to także flota ponad 30 tank-kontenerów o pojemności od 31000 do 35000 litrów. Każdy z pojazdów wyposażony jest w zaawansowany system telematyczny, umożliwiający stały monitoring przewożonego ładunku. Gwarantujemy bezpieczny i punktualny transport towarów na terenie Polski i Europy.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?
Dowiedzieć się więcej na temat naszych usług?
Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio z naszym działem sprzedaży:

Pragniemy być partnerem dla naszych klientów zapewniając...

...kompleksową obsługę wszelkich potrzeb w zakresie transportu płynnych produktów spożywczych i paszowych, których jakość
jest tak istotna dla zdrowia oraz specjalistycznego mycia autocystern.


Bezpieczny i ekologiczny transport
100%
floty
 
24h/7
nadzór nad ładunkiem online
Obsługiwane kierunki
26
krajów w Europie
Pojemność ładunkowa dla całej floty
9 802 000
litrów
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.