Myjnia cystern w Trnavie

Myjnia w Trnavie na Słowacji powstała w 2012 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów. Nasza myjnia jest jedyną myjnią na Słowacji o takiej przepustowości oraz pod względem ilości stanowisk myjących. Myjnia w Trnavie posiada certyfikację EFTCO Food, SQAS oraz jako jedyna na Słowacji: ENFIT HQF. Uzyskane bardzo wysokie wyniki audytu, potwierdzają nasze procesowe i profesjonalne podejście do wykonywanych usług mycia.

Nasza myjnia jest w stanie umyć każdą cysternę, silos, tank-kontener, po każdym produkcie spożywczym. U nas możesz dokonać sterylizacji, dezynfekcji cysterny jak również skorzystać z wielu procedur przygotowanych specjalnie dla naszych klientów.

Procedury mycia na myjni w Trnavie są zaudytowane i zatwierdzone między innymi przez: ADM (Amylum), Tereos. U nas umyjesz cysternę według procedury VdF, procedury mycia alergenów oraz procedury KOSHER.

 

Co wyróżnia naszą myjnię?

  • 4 stanowiska przystosowane do mycia wewnętrznego wyłącznie po produktach spożywczych (min.: tłuszcze, mleko, soki, koncentraty z owoców, pulpy, oleje, czekolada, granulaty sypkie spożywcze),
  • 1 wydzielone stanowisko przeznaczone do mycia wewnętrznego wyłącznie po produktach chemicznych (produkty neutralne oraz chemia lekka - nie myjemy po produktach takich jak: żywice, bitumy, olej lniany, fenole),
  • 1 stanowisko przeznaczone do mycia pojazdów ciężarowych z zewnątrz,
  • 1 stanowisko przeznaczone do mycia małych zbiorników IBC,
  • bezpłatny parking i zaplecze socjalne dla kierowców,
  • mycie głowicami wysokociśnieniowymi (110 bar) oraz parą (10 bar); skuteczne i atestowane środki myjące,
  • zautomatyzowany system myjący wiodącej firmy OMZ, pozwala na bieżący monitoring parametrów mycia i indywidualne dopasowanie do potrzeb klienta,
  • dbałość o jakość procesu mycia, poprzez kompleksowe badanie czystości cysterny: badania ATP, NTU, pH, milipore test oraz regularną kontrolę jakości wody przez zewnętrzne laboratoria,
  • dodatkowe stanowisko umożliwiające podgrzewanie zbiorników parą do 120 st C lub gorącą wodą do 85 st C.

 

Kiedy myjemy?

Myjnia w Trnavie jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 20:00, sobota w godzinach od 8:00 do g16:00, niedziela od g8:00 do g12:00.

* - w przypadku konieczności mycia poza godzinami pracy myjni, umów się na mycie indywidualne: pawtrans@pawtrans.sk

Gdzie myjemy?

Myjnia zlokalizowana jest przy ul. Bulharskiej 50, 91701 Trnava, Słowacja.

Dojazd do myjni bezpośrednio z autostrady D1, zjazd Trnava w drogę nr R1, następnie ul. Priemyselna do ul. Bulharskiej.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Umówić się na mycie? Skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz lub zadzwoń do nas.

e-mail: pawtrans@pawtrans.sk

 tel: + 421 917 911 084

http://www.pawtrans.sk/kontakt

Myjnia cystern w Trnavie
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.